• 05321600592 | 08502277790

GOLD Adana Dilara Temizlik Apartman Site Yönetimi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
232 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: dilara yönetim
 • ADRES: Yeni Mahallesi, 4334. Sokak, İncirlik/Sarıçam
 • TELEFON: 0 (542) 262 9422
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: 0 (542) 262 9422
 • WEB SİTESİ: http://www.dilaratemizlik.com.tr/
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:30
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
9+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yeni Mahallesi, 4334. Sokak, İncirlik/Sarıçam

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Adana Dilara Temizlik Apartman Site Yönetimi

 

Apartman temizliği neden önemlidir?

Günümüz modern dünyasında birçok insanın apartmanlarda yaşadığı düşünülürse, apartmanların hayatlarımızda oldukça önemli bir yere sahip olduğu kaçınılmaz bir gerçek halini almaktadır.

Birçok insanın ortak bir şekilde girip çıktığı ve kullandığı apartmanlar, bu sık kullanım nedeni ile oldukça kolay kirlenmekte, tozlanmakta ve insan sağlığını tehdit eder boyutta kirliliklerin oluşmasına imkân tanımaktadır. Bu yüzden apartman temizliği oldukça önem kazanmakta ve dikkat edilmesi gereken bir konu haline gelmektedir.

Apartman yönetimleri için genellikle maliyetli olarak gözüken bu iş, bu işi profesyonel olarak yapan Temizlik Şirketleri sayesinde oldukça kolay hale gelmektedir. Oldukça uygun fiyatlara, deneyimli insanların temizlik yaptığı bir apartmanda oturmak önemli bir ayrıcalıktır.

Çocuğunuzun, ailenizin ve kendinizin sağlığını her türlü kirlilik tehdit altında bıraktığı için, toplu kullanım alanı olan apartmanların olabildiğince temiz olması gerekmektedir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde apartmanınızı daha iyi kullanabilirsiniz.

Apartman temizliği bir çok apartmanda bulunan bodrum katı, depolar, su depoları, çatı katları gibi yerler göze fazla batmadığından dolayı unutulan yerlerdir. Bu yerlerin de temizliği oldukça önemlidir. Apartmanın her parçası her kısmı temiz olduğu zaman, insanlar daha rahat ve temiz bir ortama kavuşurlar.

Apartman demek bir tek merdiven temizliği demek değildir. Bunun farkında olan apartman temizlik firmaları bu konuda size bir hayli yardımcı olmaktadırlar. Bu firmalardan biri olan Adana Dilara Temizlik aracılı ile apartmanlarınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli ekipler sayesinde dilediğiniz zaman aralıklarında temizlik hizmeti alabilir, temiz ve ferah bir apartmana kavuşabilirsiniz. Dilerseniz haftalık olarak yaptırabileceğiniz temizlik ile apartmana gelen misafirlerin de fark edeceği kadar temiz bir ortama sahip olabilirsiniz.

Apartman Temizlik Şirketi Apartman temizlik şirketleri bu konuda size yardımcı olurken, temizliğe gereken özeni göstererek iyi bir hizmet almanıza olanak sağlamaktadır. Apartmanların kullanılmayan kısımları da dahil olmak üzere, sizin belirlediğiniz her yerin temizlenmesini sağlayabileceğiniz bu şirketler sayesinde, kolaylıkla temiz bir yere sahip olabilirsiniz.

Gördüğünüz, gittiğiniz kirli apartmanlardan sonra ferah bir ortama sahip olan kendi apartmanınıza geldikten sonra temizliğe önem verildiği için gerçekten sevineceğiniz ve mutlu olacağınız kesindir.

Apartmanların bir parçası olan ev temizliği de oldukça önemlidir. Ev temizliği bilgilerimiz şurada: buraya tıklayınız Konu hakkında farklı bir yazımıza da daire temizliği yazımızdan ulaşabilirsiniz. Adana Dilara Temizlik ekibi sizlere apartman, ev, villa temizliği gibi hizmetleri en uygun fiyatlarla profesyonel ekiple sunmaktadır.

 

İnşaat sonrası temizlik derken, müteahhitten sonra kaba temizlik yapılmış ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kastediyoruz. En çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını biliyor, tam da talebi karşılayacak bir şekilde donanımlı bir ekipman ve uzman ekiplerle çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

Öncelikle söylemek gerekir ki; inşaat temizliği sıradan gündelik temizlikçilerin işi değildir.

Permatikle boya kalıntılarını kazımaya çalışmak tülbentiyle camlardaki inşaat atığını arındırmaya çalışmak 2 lt deterjanla (kireç sökücü bile değil özellikle çamaşır suyuyla) inşaat temizliği yapmaya çalışmak paspasla parkedeki tozları sağdan alıp sola taşımak inşaat sonrası ince tozları çekmeye çalışırken defalarca makinayı bozmak, tecrübe edilebileceği üzere beyhude bir çabadan öte bir anlam ifade etmemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar:

 • Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi,
 • buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği
 • Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi,
 • peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması
 • Lavabo-wc banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi,
 • sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması
 • Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi
 • Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekipman parkurumuzla birlikle sabah saatlerinde işe başlayarak bir iş gününde teslim ediyoruz.

Temizlikten önce lütfen: Kaba inşaat atıklarının uzaklaştırıldığından emin olun. Elektrik ve suyun açık olduğundan emin olun Nakliye, montaj işlemlerinizi temizlikle aynı güne getirmeyin.

Cam temizliği denilince surat ifadeleri hemen değişir. Konu birde dış cephe cam temizliği olursa, yüksekten korkmayanımız varsa da birden korkar olur. Dış cephe kirliliği zamanla hava şartları nedeniyle oluşan, görüntü kirliliği oluşturan ve temizlenmesi oldukça zor olan bir olaydır. Dış cephe temizliği hakkında birçok fikir vardır. Bu önerilerin hangisini zaman bulup yapabilirsiniz o bilinemez.

Adana Dilara Temizlik Her zaman olduğu gibi bu konu da da yardımınıza yetişiyor. Dış cephe temizlik konusun sizlere yardımcı olacak firma seçiminiz de dikkatli olmalı ve işinin ehli olan kişilerle çalıştığınızdan emin olmalısınız. Dış cephe temizliğinde belli başlı kurallar bulunur.

Dış cephe cam silme, konusunda uzman bir ekiple çalışmanız, yapılan işlemlerin sonunda sizleri tatmin etmelidir. Yeni uygulanan iş kurallarına göre tüm temizlik şirketleri iş güvenliğine uygun sertifikalı personel çalıştırmak zorundadırlar. Plaza cam silme esnasında yüksekte çalışabilir sertifikası bulunmayan personel çalıştırılamaz. İş güvenliği sertifikasının önemi kadar kullanılan ekipmanlar da yasaya uygun olmalıdır. Dış cephe cam temizlikleri belirli aralıklarla yapılmalıdır.

Bunun için en iyi temizlik şirketleri içerisinden seçeceğiniz firma ile sözleşme yapmanız mümkündür. Plaza cam temizliği esnasında olduğu gibi, yükseklik olduğundan dolayı recidence cam temizliği esnasında da tüm belgelere ve ekipmanlara sahip olmak gerekir. Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır Can hafife alınacak bir olay değildir.

Yüksekte çalışabilmek uzmanlık ve dikkat gerektirir. Belirli yaşın üzerine gelmiş kişiler bu işi yapamamaktadır. Bulunduğunuz binanın camlarında giydirme olarak adlandırılan reklam afişleri bile olsa her türlü çözüm sizlerle paylaşılmaktadır. Yükseklik boyutuna göre asma sepet, vinç, örümcek vinç, makaslı platform, teleskopik uzatma gibi ekipmanlardan yardım alınabilir. Dilara temizlik şirketi konusunda yelpazesi geniş bir potansiyele sahiptir.

Firmalar genellikle anlaşmanız koşulu ile iş içerisin de kullanacakları tüm kimyasal malzemeleri kendi bünyelerinden temin ederler. Pencere kenarların da bulunan, soğuk önleyici silikon veya plastikler hava koşulları nedeniyle sıklıkla deforme olmakta ve sizlere sürekli masraf çıkartmaktadır. Bununla karşılaşmamak için dış cephe cam temizliklerinizin periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketleri cam temizliği konusunda hassas davrandıklarından dolayı, işlem esnasında özel solüsyonlar ve bezler kullanarak camlara kesinlikle zarar vermemektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği Dilara Temizlik firması sırf cam temizliği alanında eğitim verdiği personeliyle sahaya çıkmaktadır. Firmalar da iş bölümleri alan olarak belirlenmiş olup her personele alanı içinde eğitim vermiş sertifikaları yaptığı işlere göre alınmıştır.

Dış cephe temizliği zor ve dikkat isteyen bir iştir.

Bu temizlik esnasında temizlik şirketi her zaman destekçinizdir. Dış cephe ve camlarınız her zaman sizi yansıtır. Yapınızın şekline göre bir yol izlenen dış cephe cam temizliği konusun da işini özenle yapan şirket personelleri ile büyük bir sorun daha ortadan kalkıyor. Binanızın önünden geçenler artık özenerek bakacaklar. Sizler de gönül rahatlığı ile camlarınızdan dışarıyı parlak bir görüntü ile seyredebileceksiniz.

Cam Temizliği ve İncelikleri

Pek çok insan, günlük hayatında camlarını temizlerken zorlanmaktadır. Bu, cam silmenin gerçekte zor bir iş olmasından kaynaklanır. Klasik dairelerde temizlenmekte zorlanılan evler, özellikle toplu konut gibi büyük evlerde çok daha zahmetli olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu yüksek katlı binaların cam temizliğiyle ilgilenmek çok zor olabilmektedir.

Firmamız, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren, birçok uzmanla çalışan bir firmadır. Hem yüksek katlı binalar, hem gökdelenler hem de ofis cam temizliği konusunda son derece uzman olarak hizmet vermektedir. Camlarınız özenle silinip temizlenmektedir. Yüksek katlarda çalışırken iş sağlığı ve güvenliği ilkesi benimsenmekte ve buna uygun olarak çalışılmaktadır.

Adana Dilara Temizlik ve Cam Temizliği

Bu kadar büyük yapıların camlarını silebilmek uzun zaman alabilmektedir. Ancak firmamız bu konudaki nitelikli ekibi sayesinde gerekli araçlar ve temizlik ürünleri kullanarak büyük yapıların, toplu konutların camlarını kısa bir sürede silmektedir. Birçok firmanın aksine, hem güvenli, hem de titizlikle yapılmış bir iş görmek isterseniz firmamızla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Cam temizliği konusunda sektöründe lider olan firmamız, birçok adliyenin cam temizliğini gerçekleştirmiş, AVM camlarını da temizlemiştir. Temizlik sektöründe organize olabilmek ve ekip halinde çalışabilmek de büyük bir önem taşır.

Adana Dilara Temizlik çalışanları, büyük bir uyum içerisinde çok kısa bir süre zarfında camlarınızın temizliğini yapmaktadır. Yapılan işte titizlik ve özen dışında, kaliteli bir hizmet verebilmek firmamızın amaçları arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyet firmamız için son derece önemli olup müşterilerimiz internet sitesi üzerinden de online olarak randevu talep edebilmektedirler. Boş zamanlarınıza uygun olarak hazırlanmakta ve yine bu sürelere paralel olarak çalışmaktayız.

Titizlik ve kaliteyle yapılan bir iş istiyorsanız Adana Dilara Temizlik beklentilerinize kesinlikle cevap verecektir. Adana Dilara Temizlik, yalnızca yaptığı işin hakkını vererek yapmaz. Firmayla çalışan personeller de güler yüzlü, deneyimli ve eğitimli personeller olarak dikkat çeker. Personellerimiz son derece hijyenik olarak çalışmakta ve koruyucu malzemeler kullanmaktadır.

 

 

Mutfak Temizliği 

Çöpler toplanır. Mutfak dolapları dıştan temizlenir. Bulaşıklar toparlanır ve makinaya yerleştirilir, gerekirse yıkanır. Ocak duvarı ve davlumbaz temizlenir. Mutfaktaki eşyaların tozu alınır ve genel düzenleme yapılır. Tezgah, lavabo ve tesisat bölümü temizlenir. Yerler silinir ve temizlenir.

Banyo Temizliği 

Çöpler toplanır. Dolaplar dıştan silinir. Aynalar silinir. Banyo tezgahı temizlenir. Lavabolar, musluklar ve tesisat temizlenir. Duşakabin, küvet içi ve fayanslar temizlenir. Tuvalet bölümü temizlenir. Havlular asılır veya katlanarak düzenlenir. Yerler paspasla silinir ve temizlenir.

Yatak Odası Temizliği 

Çöpler toplanır. Mobilyalar ve eşyaların tozu alınır, genel düzenleme yapılır. Yatak toplanır. Kirişler ve bağlantı yerleri temizlenir. Yerler süpürülür ve temizlenir. Kıyafetler toplanır ve eşyalar düzenlenir.

Salon Temizliği 

Çöpler toplanır. Mobilyalar ve eşyaların tozu alınır, genel düzenleme yapılır. Yerler süpürülür ve temizlenir. Kirişler temizlenir.

 

DİLARA PROFESYONEL APARTMAN SİTE YÖNETİMİ MOBİL KAPICILIK HİZMETİ
MOBİL KAPICILIK DEVRİ BAŞLIYOR…!
Apartman Site İş merkezlerinde Genel temizliği ve çöp alımları profesyonelce yaptırılmaya başlanılmıştır.
DİLARA PROFESYONEL APARTMAN SİTE YÖNETİCİLİĞİ Olarak
MOBİL KAPICILIK Hizmeti Vermekteyiz Malatya da Çeşitli Apartman Site İş merkezleri ile sözleşme yapmış SGK’lı ve Profesyonel temizlik elemanlarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz
Toplu konutların en büyük sorunu olan bina genel temizliği, merdiven temizliği ve çöp alımı işi artık sorun olmaktan DİLARA PROFESYONEL MOBİL KAPICILIK sayesinde çıkmıştır.
Firmamız apartmanlarda sitelerde iş merkezlerinde kapsamlı ve profesyonel personeller ile temizlik hizmeti vermektedir.
DİLARA PROFESYONEL MOBİL KAPICILIK olarak Kat maliklerini bu zahmetli ve ağır yükten kurtarmak tayız.
Apartmanızda & Sitedenizde kapıcı görevliniz yoksa dert etmeyin. Biz sizi SGK’lı çalışanlarımızla apartman & site iş merkezi temizliği ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek temizlik görevini üstlenmekteyiz. Haftanın belirli periyotlarında yani sizlerin belirlemiş olduğu çalışma günleri içerisinde merdiven temizlikleri ve çöp alım işlemlerini yapmaktayız.
Temizlik ihtiyaçlarınızı biz yapalım siz değerli daire & büro sakinlerinin gözü arkada kalmasın. Uygun merdiven temizliği fiyatlarıyla gerek sigorta kapsamında ve gerekse hijyen kurallarına uygun bir şekilde sizlere hizmet verelim. Detaylar için DİLARA PROFESYONEL MOBİL KAPICILIK a telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Apartmanlarda 2 yıl çalıştırılan bir kapıcı için ödenecek tutar aşağıdaki gibidir.

Bu sistemle sektöründe büyük bir tecrübeye sahip, titiz çalışma ve yüksek otokontrol sistemini misyon edinen DİLARA PROFESYONEL MOBİL KAPICILIK sizlere apartman site işmerkezi temizliği, bakımı ve yönetimi konusunda ekonomik çözümler sunmaktadır
Apartman Site İş merkezi tüm temizlik işlerini firmamıza vermekle binanız daki temizlik yükünden tümüyle kurtulmuş olmaktasınız. Ayrıca bütün daireleriniz için en ekonomik fiyat ile bunu sağlamaktasınız. Sizlerle çalışmayı arzu ederiz. Bunun için bizleri hemen arayabilir, görüşme talebinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla.
Toplukonutlarda yapmakta olduğumuz işlerin içeriğini aşağıda sıralamaktayız.
GENEL TEMİZLİK Apartman Site İş merkezinde belirlenen günde koridor, merdiven, asansör, korkuluk, giriş, ve cam yüzeylerinin temizlenme işidir.
Artık Toplu Konutların ortak kullanım alanlarının temizlik ihtiyaçları için Profesyonel çözümler üretmekteyiz.
Şeffaf olmak anlamında siz değerli kat maliklerinin hizmet kapsamında her türlü güvence altına alacak apartman temizliği sözleşmesi sunuyoruz.

HİÇ BİR ŞEY SİZLERİN BİZE GÜVENİNİZDEN DAHA ÖNEMLİ
DEĞİLDİR

 

 

Kim olduğumuz; ne olduğumuz önemli değil
Kendimizi ifade edebildiğimiz yerdeyiz
Sevdiğimiz kadar değil
Seve bildiğimiz kadar değerliyiz….😉😉😉

***KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR*

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.