• 05321600592 | 08502277790
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
368 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: dilara yönetim
  • ADRES: Nuriye Mahallesi İnci Sokak İnci Apt. Altı NO: 13 Battalgazi / MALATYA / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (422) 211 5400
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (536) 222 1356
  • WEB SİTESİ: http://dilaratemizlik.com.t
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:30
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Nuriye Mahallesi İnci Sokak İnci Apt. Altı NO: 13 Battalgazi / MALATYA / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

                      Neden Bir Yönetim Firmanız Olmalı ?

Toplu konut, site, apartman ve iş merkezleri gibi yönetim kurulları tarafından yönetilen ve muhasebe hizmetine ihtiyaç duyan birimlerin sadece muhasebe hizmetlerini değil, yönetim hizmetleri de profesyonel ve çevrimiçi programlar desteği ile firmamız tarafından karşılanmaktadır. Dilara Yönetim bu anlamda sizlere isterseniz danışmanlık hizmeti verebildiği gibi, talep ettiğiniz taktirde yönetim hizmetlerini kendi kadrosuyla üstleniyor… Kullanılacak profesyonel ve çevrimiçi yönetim programı ile daire işlemleri, borç tahakkukları, proje işlemleri, hesap işlemleri, cari işlemler, yıllık ve aylık raporlama işlemleri, muhasebe işlemleri, banka işlemleri gibi çalışmalar sorunsuz ve kusursuz olarak yapılacaktır. Ayrıca hizmet esnasında yönetiminize atanacak bir müdür eşliğinde tüm bu hizmetlerden siz yerinizden kalkmadan yararlanabileceğiniz gibi tüm raporları istediğinizde çevrimiçi ekranınızda ve talebiniz doğrultusunda masanızda bulacaksınız.

 

Site ve Apartman Yönetimi Tadilat ve Onarım Hizmetleri
                        Site ve Apartman Yönetimi                                                                                    Tadilat ve Onarım Hizmetleri
Güvenlik Hizmetleri Peyzaj Hizmetleri
                         Güvenlik Hizmetleri                                                                                                  Peyzaj Hizmetleri
                       Tercümanlık Hizmetleri
                              HAVUZ TEMIZLIĞİ
                       HALI YIKAMA FABRİKASI

 

Günümüz ekonomik ve teknolojik gelişmeleri karşısında hizmet sektöründeki talep ve beklentiler de kaçınılmazdır. Bu anlamda site yönetimi gereksinimi; birden fazla gayrimenkul bloğunu bünyesinde barındıran siteler için de zor ve meşakkatli bir hal almıştır.

Bir sitenin kullanım amacı doğrultusunda, ihtiyaçları, coğrafi konumundan kaynaklana risk anatomisi ve mimari özellikleri asıl ve temel ihtiyaçların belirlenmesinde en önemli etkenlerdir. Bu sebeple; yapılacak site yönetimi görevinin profesyonel kişi ve kurumlarca yapılması hem hukuki açıdan yetki ve sorumluluk sağlayacak hem de alınacak hizmetin kalitesine mutlak bir şekilde yansıyacaktır.

Site ve Apartman Yönetimi kapsamında; hukuki yönetim, bütçe yönetimi, güvenlik yönetimi, teknik yönetim, temizlik yönetimi, havuz bakım yönetimi, bahçe bakım yönetimi, kiralama yönetimi, konut yönetimi, sigorta yönetimi, sosyal tesis yönetimi gibi konular barındıran, geniş ve kapsamlı çalışma gerektiren ve profesyonellik isteyen bir iştir.

Site yönetimi ne iş yapar?

Bu sorunun cevabı tam anlamıyla sizin konutunuzda ya da iş yerinizde fark ettiğiniz eksiklerin ortadan kaldırılmış olması olarak cevaplandırılabilir. Şöyle ki; site yönetimi konusundaki görev ve tanımlar Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamındadır. Bu kapsamda, hukuki görevler; iyi niyet ve dürüstlük ilesi dahilinde komşuluk hukuku çerçevesinde uzlaşmanın sağlanamadığı durumlarda Kat Mülkiyeti hukukunun devreye konulması, genel kurul toplantı ve kararlarına uyulması, borç sorumluluklarını yerine getirmeyen konut sahipleri hakkında noter aracılığıyla ihtar ve ihbarname çekilmesi, icra takibi, dava açılması ve takibi, aracı firmalarla yapılan sözleşmelerden kaynaklanacak olumsuzlukların olmaması için hukuki sözleşmelerin yapılması gibi maddeleri sıralayabiliriz.

Bütçe yönetimi kapsamında site yöneticileri, genel kurulca belirlenmiş hizmetler için yine genel kurulca belirlenmiş aidatların toplanması, bu aidatların ilgili hizmetler karşılığında ödenmesi, sitenin mali bütçesinin hesaplanması ve tutarlı bütçe yürütme hizmetlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Güvenlik hizmetleri; Yasal belirlemeler çerçevesinde zorunlu kılınan güvenlik izninin alınması ve buna bağlı olarak özel güvenlik firması ile anlaşmanın yapılması, alınacak güvenlik hizmetinin kapsam ve genişliğinin belirlenmesi ve kontrolü hizmetlerini kapsar.

Teknik bakım hizmetleri; elektrik, mekanik ve sıhhı tesisat işlerinin bakım ve onarımından sorumludur.

Temizlik yönetimi; genel anlamda tüm temizlik işlerini kapsamaktadır. Bu kapsamda temizlik, haşere sorunu, ilaçlama, su deposu temizliği gibi konular ele alınmaktadır.

Site yönetimi işi baştan sona profesyonellik gerektiren ve memnuniyet sonucu ile noktalanan bir hizmet olmalıdır. BU anlamda yaptığımız tüm işlerde tam memnuniyet ilkesi doğrultusunda, hassasiyet ile çalıştığımızı mutlu müşterilerimizden aldığımız olumlu referanslar ile desteklemekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.