• 05321600592 | 08502277790
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
110 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: dilara yönetim
  • ADRES: nuriye maha.inci sok no 2 dilara ap
  • TELEFON: 0 (422) 211 5400
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:30

FİRMA HAKKINDA

APARTMANLARI DEZENFEKTE EDİYORUZ
Apartmanlarınızı ne kadar sıklıkla temizlenirse temizlensin ne yazık ki yüzeylerin sadece dörtte biri temizlenebilmekte. Özellikle duvarlar, tavanlar ve bir çok yüzey temizlenemediği gibi mikropların çoğalmasına da uygun ortam yaratılmaktadır. Aynı şekilde tekstil yüzeylerde iyi temizlenemediği sürece bakterilerin çoğalmasına neden olur.
Temizliğin etkisi sadece anlıktır ya da ağırlıklı olarak aslında sadece kir ve toz temizliği yapabiliriz. Kullandığımız temizleyici malzemelerin ise büyük bir kısmı uçucu ve kısa süreli etkilidir. Özellikle triklosan, çamaşır suyu, formaldehit gibi kimyasallar sağlığa zararlı olup, kanserojen etki yapabilir. Yüzeylerde bulunan bu kimyasal kalıntıların kuruyarak teneffüs ettiğimiz hayaya karışması ile insan sağlığını tehdit eden hastalıklarla karşı karşıya kalabiliriz.
MALATYA Ortam Dezenfektan ile evler artık ameliyathane hijyenine sahip olurken bu uygulama temizlik alışkanlıklarını da değiştirecek. Böylece temizlik için devamlı kimyasal malzeme kullanılmak zorunda kalınmayacak.
Böylece sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması ile yaşam kalitesi daha da yükselecek.
Günümüzde toplu yaşam alanlarının değeri oldukça artmış durumdadır.
Apartmanlarımız evimizin hijyeni içinde oldukça önem taşımaktadır.
Apartmanda gerekli hijyen sağlanmadığında mikrop ve bakteriler apartmanımızda dip köşelere kuluçka yaparlar ,dış kapı her açıldığında evimize dolan apartman havası çocuklarımızı,evcil hayvanlarımızı ve bizlerin sağlığını tehdit eder.Örneğin grip olmuş birisi apartmanımızda etrafa mikrop saçar ve bu mikroplar dip köşelerde bezlerin ulaşamadığı yerlerde birikir.Her hava sirkülasyonu olduğunda bunlar yayılır.Halsiz hissetme,baş ağrısı,yorgun hissetme gibi sorunlara yol açar.
Apartmanlar YETERLİ GÜNEŞ IŞIĞI ALMAZ !
Apartmanların hijyenini sağlamak oldukça zordur.Bir bez veya paspas asla yeterli olamaz !
Asansörlerinizi buhar ile yıkıyoruz ve uygun ekipmanla temizliyoruz .
Merdiven dip köşeleri, doğalgaz sayaçları,var ise dolap gibi detaylı bezin ulaşamadığı yerleri buhar ile temizliyoruz.

 

“DİLARA TEMİZLİK ŞİRKETİN’DEN UYARI”(COVID-19).Corana Virüs salgın hastalık Ülkemizde her gecen gün artmaktadır. Dilara Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize daha kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmak için Dezenfekte çalışması yapılmaktadır. Yoğunluk yaşanmaması için siz değerli müşterilerimizin talep etmesi durumunda Dezenfekte yapılmaktadır.
Dezenfekte iletişim numaramız: 0422 221 45 00 422 211 54 00 0536 222 13 56
MALATYA EVDE KAL HAYAT EVE SIGAR

HALI YIKAMA DEZENFEKTE

Korona Virüse Karşı Halı Yıkama
Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama Dünyanın dört bir yanında bireysel ve kurumlar bazında top yekun mücadele verilmektedir. Bireysel olarak verilen bu mücadele içerisinde en önemli olan ev temizliği. Ev temizliği içerisinde halı koltuk yıkama bunlardan sadece bir kaçıdır.

Korona virüsü o kadar hızlı bir yayılma gösteriyor ki insanlar panik içerisinde. Kaynağına bakmaksızın tüm bilgileri alıyor doğru veya yanlış bu bilgileri uygulama yoluna gidiyor.
Aslına bakacak olursanız bu tür gribal türevli virüslerde siz ne kadar dezenfektan. sterilizasyon malzemesi, alkol türevi maddeler v.s. kullanırsanız kullanın bu virüsler için etkili bir yöntem olmayacaktır.
Evdeki ürünlerin dezenfektesini sağlamak en kolay ve garanti çözüm olacaktır. Bunu dışında eğer işe, okula, veya herhangi bir sebepten dışarı çıkıyorsanız aldığınız önlemlerin hiçbirisinin sizin ve aileniz için garantili olmayacağını bilmeniz gerekmektedir.
Bizler bu bağlamda Dilara Halı Yıkama olarak Bursa merkez ve yakın çevre ilçelerine Korona Virüsüne Karşı Halı Yıkama , korona virüsüne karşılık dezenfekte alkol bazlı ürünlerle hijyenik halı yıkama, hijyenik koltuk yıkama yine alkol bazlı ürünlerle ve perde yıkama hizmetleri sunmaktayız.
Sizlerde bizlerden hizmet talep ediyorsanız iletişim bölümünden veya aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Temizlenmiş halıların mutlaka dezenfekte yapılması gerekiyor. Halının mutlaka tozunu alıyoruz, sonra dezenfekte edip, paketliyoruz. Firma olarak vatandaşlarımızla bu virüse karşı iletişim halindeyiz. Masrafı ne olursa olsun vatandaşımıza en güzel ve sağlıklı hizmeti vermek için çalışıyoruz”

Tüm işyerlerini dezenfekte etmek için Dilara Halı Yıkama hizmetinizde..

Güler yüzlü hizmet anlayışı, ekonomik yıkama fiyatları ile Akyazı’ya en kaliteli hizmeti sunmanın gururunu yaşayan Dilara Halı Yıkama, Karonavirüs nedeniyle işyeri, okul, ev, ofis gibi birçok alanı özel alkollü solisyon ile dezenfekte ediyor.
Sizde özel alkollü solisyonla dezenfekte yaptırmak için arayın..

vinizi corona virüsten arındırın! İşte virüsleri öldürmenin püf noktaları

Koronavirüs sebebiyle okullar tatil edildi ve birçok kişi evden çalışma sistemine geçti. Toplu taşıma araçları, kamusal alanlarda ve iş yerlerinde ciddi tedbirler alınmaya devam ediyor. Evde olanların da temizliğe yönelik tedbirler alması gerekiyor. Birçok kişi evde corona virüse karşı nasıl temizlik yapılması gerektiğinin yollarını araştırıyor. Evleri koronavirüsten koruma için neler yapmalıyız? Hangi temizlik malzemeleri corona virüsü öldürür? Ev dezenfeksiyonunu anlattı. İşte evde corona virüse karşı alabileceğiniz önlemler ve 5 dakikada hazırlanıp virüsleri öldüren karışımın tarifi…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.