• 05321600592 | 08502277790
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
99 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: sevgi dilara
  • ADRES: Karabaş, Balcı Sk. No:1 D:apt. kat daire 1, 41100 İzmit/Kocaeli
  • TELEFON: 0537 7385372
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sizin Kadar Titiz

Dilara Temizlik temizliğin adresi olmuş profesyonel  Kocaeli İzmit Temizlik Şirketleri arasında önde gelenlerden biridir. Kalite konusunda ödün vermeden, profesyonel çözümler üreten ve her türlü temizlikte uzmanlaşıp alanında eğitimli ve güler yüzlü ekibiyle her zaman hizmete hazırdır. Dilara Temizlikte kaliteli hizmet , uzman kadro ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmete devam etmekteyiz. Dilara Temizlik kaliteli eleman , kaliteli temizlik, kaliteli hayat anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Uzmanlaşmanın hizmet kalitesini artırdığından yola çıkarak hizmet veren Dilara Temizlik alanında “En iyi olmak” ve “En iyi kalmak” amacı ile çalışmalarını sizden aldığı güçle sürdürmektedir. Kullandığımız ürünler doğaya ve çevreye zarar vermeyen kaliteli ürünler olup tüm temizliklerimiz de buharın gücü ile dezenfekte yapılmaktadır.

Bize ulaşabilirsiniz.

Ev ve iş yeri sahiplerinin kendi başlarına temizlik yapmaya çalışmaları; mekanların büyüklüğü ve eşyaların çokluğu nedeniyle çoğu zaman başarısız sonuçlara neden olabilmektedir. İşte böyle zamanlarda mekanlarda tam anlamıyla temizlik yapılabilmesi için Kocaeli İzmit temizlik şirketleri içerisinde yer alan Dilara Temizlik’in kalitesine güvenebilirsiniz.

dilara Temizlik , günümüz koşullarında kuruluşların her alanda daha az maliyet ve risk kapsayan buna karşılık daha verimli ve kaliteli hizmet arayışına yönlenmiş oldukları bilinciyle faaliyet gösteren bir hizmet şirketidir.

Amacımız çözüm ortağı olarak çalıştığımız tüm projelerimizde müşterilerimize temiz, sağlıklı hijyenik ve rahat bir ortamsağlamaktır.

Profosyonel yönetim kadrosu ve personellerimizle belirttiğimiz hizmetler dahilinde sizlerle iş birliği yaparak çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz..

İstenilen zamanda ve arzu edilen kalite standartlarında temizlik hizmeti vermektedir.

SİZE ÖZEL HİZMETLER

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz.Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Malatya temizlik firmaları içinde hızla büyüyen dilara Temizlik, hizmetlerinde son teknolojiyi yakından takip etmekte ve insan sağlığı için en iyi temizlik malzemelerini kullanmaktadır. dilara Temizlik, kıymetli kocaeli izmit halkından aldığı destekle, amacı doğrultusunda kocaeli izmit  dilara Temizlik Şirketleri içerisinde lider olma yolunda emin adımlarla gitmektedir.

 

Apartman Site Yönetimi

http://www.dilaratemizlik.com.tr/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.