• 05321600592 | 08502277790

GOLD Sükün- Et Ve Kavurma Dünyası Malatya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
103 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KEBABÇI SÜKUN ET
  • ADRES: İSTASYON CAD. AKINCI APT.ALTI NO:17 EMNİYET KARŞISI
  • TELEFON: 0 (422) 324 0041
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (507) 524 9097
  • WEB SİTESİ: http://sektorbizden.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İSTASYON CAD. AKINCI APT.ALTI NO:17 EMNİYET KARŞISI

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

DÜĞÜN MEVLÜT & ÖZEL GÜNLERİNİZDE TOPLU YEMEK SİPARİŞİ ALINIR. AYRICA HİZMET VERİLİR.
ET VE KAVURMANIN BİR NUMARALI ADRESİ.

Korona virüs salgınına karşı önlem amacıyla Malatya’daki bazı lokantalar, geçici süreyle kepenk indirme kararı aldı. Halkın sağlığı için geçici bir süreyle bugünden itibaren bir hafta süreyle kepenk indireceklerini belirten Sükün-et Kavurma Et Lokantası: “Bizim için her şeyden önce halkımızın sağlığı önemlidir. Vatandaşlarımızın sağlığını düşünerek bu kararı aldık. Müşterilerimizin hoşgörüsüne sığınarak kısa bir süre çalışmalarımıza ara veriyoruz. Çalışanlarımızın da sağlığını düşünüyoruz. Bizim için kazanç ikinci planda. Önemli olan sağlık” dediler.

Malatya/Yeşilyurt kayısı ile meşhur olmuşken, neden kavurma?

Sükun-Et: Eti, köftesi ve kayısısı ile ulusal ve uluslar arası ün kazanmış bir ilçemizin evladı olarak yeni değerler üretmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. 2012 yılında bölgemizdeki turizm sektörünün hareketliliğiyle tüketicilerimizin de satın alma alışkanlıklarının ürün odaklı değil, ürün ve hizmetin aynı yerde servis edilen işletmelerin tercih edilmesini fırsat olarak görüp Sükun_Et Kavurma Usta markasıyla yiyecek-içecek sektörüne yatırım yaparak katma değer üretmek adına yola çıktık.

İSKENDER İÇİN BURSA’YA GİTMEYE GEREK YOK! Malatya Sükün-et Dönerdeki etin yanı sıra üstündeki tereyağı, domates sosu, yanındaki yoğurt ve altındaki yağlı pide parçaları ile esaslı İsken der Kebabı yemek için Bursa’ya gitmeye gerek yok!Sükü-net kebap’da gerek İsken der Kebabı gerekse kağıt gibi tek tek açılan döneri tattığınızda, benzerlerinden farkını hemen anlıyorsunuz. Böylesine rekabetin çok olduğu bu alanda hem lezzeti hem verdiği hizmet ile ön plana çıkan Sükün-et kebap, maliyetlerin yükselmesine karşın fiyatlarını makul seviyelerde tutmasından ötürü de müşterilerinden takdir topluyor. Sükün-et kebap FİYATLARI MAKUL KALİTEDEN ÖDÜN YOK! Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan firma sahibi Mehmet Şimşek  şunları söyledi:’’Kaliteli ürünün elbette bir bedeli vardır. Ancak bu bedeli sadece müşteriye yansıtırsak doğru bir davranış yapmış olmayız. Bunun için bizler de taşın altına elimizi sokmalıyız. Karımızdan fedakarlık ederek ama asla kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Dediğim gibi kaliteden ödün vermeden bu işi yapmalısınız. Gıda işi başka işlere benzemez. Kaliteden ödün verecekseniz bu işi yapmayacaksınız. Evet son zamanlarda kar marjımız oldukça düştü ama kaliteyi asla düşürmedik ve düşürmeyeceğiz. Gerçek İskender Kebabı ve muhteşem döner yemek isteyen herkesi Sükün-et’e davet ediyoruz’’dedi.

 

“Yiyenler bilir, eti lokum tadında” sloganıyla yola çıkan Sükun-Et Kavurmacısı kısa sürede başarılı işlere imza attı ve müşterilerinin beğenisini kazandı. Grup markalarından Sükun-Et Kavurmacı’sı ile konuştuk.

 

İşte o röportaj:
MEHMET ŞİMŞEK
Son dönemler de açılış organizasyonları, sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği etkinlikler ve birçok daha farklı alanda ki destekleyici müteşebbislerimizden olarak adından sıkça söz ettiren Sükun_Et Kavurmacısı eti, köftesi ve Kavurmacısı meşhur ilçemiz Malatya/Yeşilyurtta hizmet vermektedir.

 

 

Sukün-Et olarak menü çeşitleriniz nelerdir?

Sükun-Et: İlk sırada tabi ki de Kavurma yer almaktadır.

Izgaralar: Et Döner, Et İskender, Et Kuşbaşı, ADANA, Kıyma, Tereyağlı Urfa, Yoğurtlu Kebab, Patlıcan Urfa, Küşleme, Ali Nazik, Tavuk Şiş, Tavuk Kanat

Specialler: Kavurma, Sebzeli Kavurma, Döner Sarma Special, Sükun-Et Karışık,Izgara Duble

Bölgede çok sayıda işletme varken müşterileriniz neden sizi tercih etmeli?

Sükun-Et: Et ve et ürünlerinin mamul haline getirilmesi konusunda kendimize çok güveniyoruz. Kısa süre de müşterilerimizin beğenisini toplayarak yolumuza devam ediyoruz.

İşletmenizden biraz bahseder misiniz?

Malatya/Yeşilyurt ilçesinde olup nezih ve ferah sakin ortamıyla ailelerin sıkça ve gönül rahatlığıyla gelebileceği hijyen ve sağlık kurallarına uyulan müşterti memnuniyetinin göz önunde bulundurulduğu ve ayrıca Düğün, Mevlüt & Özel Günlerde toplu yemek şiparişlerinin alındığı. Özel bir sunum ve ayrıcaklı hizmet verildiği bir firmayız.

Gerçekten kaliteli ve ilkeleri olan bir işletmeye sahipsiniz. Yeni şubeler açmayı planlıyor musunuz?

Sükun-Et: Tabi ki de evet. Burası bizim ilk şubemiz ve buraya ilkokulumuz gözüyle bakıyoruz.Sükun-Et Kavurmacısı olarak önümüzdeki yıllarda burada edindiğimiz tecrübelerimizlebirlikte şubeleşme sürecimiz başlayacaktır.

Son Olarak Söylemek İstedikleriniz?

Sükun-Et: Beyin ve beden terbiyesi insanlık İçin. Hayal gücü, kurgu, inanç, zaman yönetimi, motivasyon ve nakit yönetimi tacirler İçin. Fayda, Güven ve İstikrar karlılık İçin. Şeffaflık, Analitik düşünme ve Raporlama büyük düşünen Türkiye için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.