• 05321600592 | 08502277790
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
90 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tuana Düğün Sarayı
  • ADRES: Sarıcıoğlu Mahallesi, Turgut Özal Blv. Yanyolu, 44060 Malatya Merkez/Malatya
  • TELEFON: 0 (422) 324 2121
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 03:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 03:00
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

TUANA DÜĞÜN SARAYI

2009 yılı mart ayında açılışı yapılan TUANA DÜĞÜN SARAYI ‘DÜĞÜN SALONU’ işletmeciliğinde 10 yıllık tecrübemizin kalite ve hizmete dönüştüğü adrestir. Sıradanlaşan düğün yapma alışkanlığını ve kalitesi düşen hizmet anlayışını değiştirmeyi ilke edindik.

Açıldığı günden bugüne kadar bir çok organizasyona ev sahipliği yapan TUANA DÜĞÜN SARAYI kadirşinas müşterilerimizin teveccühü sayesinde kısa sürede kaliteli hizmet alanında lider konuma gelmiştir Mesleki tecrübe,profesyonel kadro ve işletmecilerinin yenilikçi düşünce yapısının bir araya gelmesi bu başarının en önemli sebebi olarak tanımlanabilir. Kendini her geçen gün yenileyen ve Düğün Salonu sektöründe yeniliklerin adresi konumuna gelen TUANA DÜĞÜN SARAYI özgün salon dizaynı ile öne çıkıyor.

MAVİ SALONunumuz 1000 kişilik olup klimalı,özel ışık gösterileri,ses sistemleri, sinevizyon gösterim imkanı;meşale,volkan ve konfeti şovlarıyla renkli organisyonlar için sizleri beklemekte.

YEŞİL SALONumuz ise 600 kişiliktir. Yine diğer salonumuzla aynı özelliklere sahip olup farklılığı değişik ışık kompozisyonuna sahip olmasıdır.

SARAYımızın kapasitesi 2000 kişiye kadar artırılabilmektedir. İki salonumuz içinde jeneratörümüz mevcut olup detayları şansa bırakmamamız kaliteli hizmet anlayışımızın ince nüanslarıdır.

Ayrıca engelli kullanımına uygun salon içi alanlar ve lavabolarımızda yine detaycı düşünce yapımızın ürünüdür.

Merkezi bir noktada olduğumuzdan dolayı şehrin her noktasından kolay ulaşım,ayrıca şahsi araçlarıyla organizasyonlara katılan misafirlerimiz içinde tamamen ücretsiz açık ve kapalı otoparklarımız mevcut olup araç park yeri arama çilesinden misafirlerimizi kurtardık.

Daha fazlası için sizleri MALATYA’mızın lüksü TUANA DÜĞÜN SARAYI’na bekliyoruz.Hizmetler

Düğün(pastalı,yemekli)(kendi mutfağımızdan),
Nişan
Kına
Sünnet
Yemekli & Yemeksiz Toplantılar
Kokteyl
Matine
Mezuniyet törenleri
Tahtırevan(dışarıya kiralanma imkanı)
Kahvaltı
Taziye
Canlı Müzik
İftar yemekleri
Dini düğünler için ayrı giriş ve çıkışlı kapılar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.